TMO BALIKESİR BANDIRMA LİMAN SAHASI REHABİLİTASYON

TMO BALIKESİR BANDIRMA LİMAN SAHASI REHABİLİTASYONToprak Mahsulleri Ofisi Balıkesir Bandırma Şube Müdürlüğü Liman Sahası Rehabilitasyon işi tamamlanmı..

TMO İZMİR BERGA GEMİ Y/B CİHAZI

TMO İZMİR BERGA GEMİ Y/B CİHAZI Toprak Mahsulleri Ofisi İzmir Şube Müdürlüğü'nde bulunan Berga Gemi Yükleme/Boşaltma Cihazı..

AFYON TİCARET BORSASI 30.000 TONLUK ÇELİK SİLO TESİSİ

AFYON TİCARET BORSASI 30.000 TONLUK ÇELİK SİLO TESİSİAfyon Ticaret Borsası 30.000 Ton'luk çelik silo tesisi elektrik ve otomasyon işleri tamamlanmış olup, teslim ..

DÜZCE FINDIK DEPOLARI

DÜZCE FINDIK DEPOLARI Düzce Fındık Depoları MCC Kontrol panoları imalatı yapılmış olup, saha montajı ile birlikte çalışır hale get..

KAYSERİ ERCİYES KAYAK MERKEZİ

KAYSERİ ERCİYES KAYAK MERKEZİ Kayseri ili Develi ilçesinde bulunan Erciyes Kayak Merkezi Harmonik Filtreli Kompanzasyon Pano imalatı çek..

KAYSERİ ŞEKER FABRİKASI A.Ş.

KAYSERİ ŞEKER FABRİKASI A.Ş. Kayseri Şeker Fabrikası A.Ş. kapsamında, Yeşilhisar 20.000 Ton Kapasiteli Yatay Depo Elektrik ve Elektromekanik işleri y..

MERSİN LİMAN SİLOSU OTOMASYON İŞLERİ

MERSİN LİMAN SİLOSU OTOMASYON İŞLERİMersin Liman Silosu Otomasyon işleri yapılmış, test ve devreye alma işleri tamamlanmıştır...

RUHBAŞ TARIM ÜRÜNLERİ LİSANSLI DEPOCULUK A.Ş.

RUHBAŞ TARIM ÜRÜNLERİ LİSANSLI DEPOCULUK A.Ş.Ruhbaş Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk A.Ş. 30.000 Ton Kapasiteli Çelik Silo tesisi elektrik ve otoma..

TMO KAYSERİ 20.000 TON ÇELİK SİLO TESİSİ

TMO KAYSERİ 20.000 TON ÇELİK SİLO TESİSİ Kayseri TMO kapsamında 20.000 Ton Kapasiteli Tahıl Depolama Silolarının Elektrik ve Otomasyon işleri yapılmış, test ve d..

TMO SİVRİHİSAR 20.000 TON ÇELİK SİLO TESİSİ

TMO SİVRİHİSAR 20.000 TON ÇELİK SİLO TESİSİ Toprak Mahsulleri Ofisi bünyesinde Sivrihisar 20.000 Ton kapasiteli konik tabanlı çelik silo tesisi elektrik..

ANKARA ARITMA TESİSİ

ANKARA ARITMA TESİSİ Ankara Atık Su Arıtma Tesisleri enerji ve otomasyon panoları yapılmış, test ve devreye alma işlemi tamamlanmıştır...

GÜZEL TARIM ÇELİK SİLO TESİSİ

GÜZEL TARIM ÇELİK SİLO TESİSİ Güzel Tarım 50.000 Ton Kapasiteli Çelik Silo Tesisi Elektrik ve Otomasyon işleri yapılmış olup, test ve devr..

RUSYA BELARUS ÇELİK SİLO TESİSİ

RUSYA BELARUS ÇELİK SİLO TESİSİ Rusya Belarus Çelik Silo Tesisi Elektrik ve Otomasyon işi yapılmış, test ve devreye alınması tamamlanmıştır...

RUSYA MİNSK ÇELİK SİLO TESİSİ

RUSYA MİNSK ÇELİK SİLO TESİSİ Rusya Minsk Çelik Silo Tesisi elektrik ve otomasyon işleri yapılmış, test ve devreye alma tamamlanmıştır...

TMO YARIMEKANİK DEPO

TMO YARIMEKANİK DEPO Toprak Mahsulleri Ofisi bünyesinde yarımekanik yatay depoların elektrik ve otomasyon işleri yapılmış, test ve devre..

ARFİKA - ZAMBİYA ÇELİK SİLO TESİSİ

ARFİKA - ZAMBİYA ÇELİK SİLO TESİSİ Doğu Afrika, Zambiya Çelik Silo Tesisi Elektrik ve Otomasyon işleri yapılmış, test ve devreye alma tamamlanmıştır..

BURSA AVM PANOLARI

BURSA AVM PANOLARI Bursa AVM Enerji panoları imalatı yapılmış olup, test ve devreye alma işlemi tamamlanmıştır...

KAYSERİ ERCİYES KAYAK MERKEZİ HİSARCIK KAPI

KAYSERİ ERCİYES KAYAK MERKEZİ HİSARCIK KAPI Kayseri İli, Develi ilçesinde bulunan Erciyes Kayak Merkezi Teleferik Tesisi Enerji ve Otomasyon panolarının imal..

TİGEM ORTA GERİLİM TRAFO TESİSİ

TİGEM ORTA GERİLİM TRAFO TESİSİ Orta Gerilim Trafo Tesisi yapım işi tamamlanmış olup, kabulleri yapılıp devreye alınmıştır...

TMO ÇAKMAK MISIR KURUTMA TESİSİ

TMO ÇAKMAK MISIR KURUTMA TESİSİ TMO Çakmak İşyeri mısır kurutma tesisi elektrik ve otomasyon işleri yapılmış, test ve devreye alınması tamamlanmı..

110 KW FREKANS İNVERTÖR PANOSU

110 KW FREKANS İNVERTÖR PANOSU 110 KW Frekans Konvertör pano imalatı yapılmış, test ve devreye alınması tamamlanmıştır...

ADANA TİCARET BORSASI ÇELİK SİLO TESİSİ

ADANA TİCARET BORSASI ÇELİK SİLO TESİSİ Adana Ticaret Borsası 15.000 Ton Çelik Silo Tesisi elektrik ve otomasyon işleri yapılmış olup, test ve devreye al..

TMO BESNİ AJANS AMİRLİĞİ

TMO BESNİ AJANS AMİRLİĞİ Toprak Mahsulleri Ofisi Besni Ajans Amirliği Çelik Silo Tesisi elektrik ve otomasyon işleri yapılmış olup, devrey..

TMO HİMMETDEDE ÇELİK SİLO TESİSİ

TMO HİMMETDEDE ÇELİK SİLO TESİSİ Toprak Mahsulleri Ofisi Himmetdede 20.000 Ton Colombian Çelik Silo Tesisi elektrik ve otomasyon işleri yapılmış o..

2500 KVA ADP PANOSU

2500 KVA ADP PANOSU 2500 KVA Kurulu Güce Sahip, 4000A Ana Şalteri bulunan ADP Panosu imalatı yapılmış olup, test ve devreye alımı tamam..

EGEM UN A.Ş.

EGEM UN A.Ş. EGEM UN A.Ş. Çelik Silo Tesisi elektrik ve otomasyon işleri yapılmış olup, devreye alımı tamamlanmıştır...

GÖZLÜ TİGEM YEM FABRİKASI

GÖZLÜ TİGEM YEM FABRİKASI Gözlü Tarım İşletmesi Genel Müdürlüğü Yem Fabrikası elektrik ve otomasyon işleri yapılmış ..

KARAMAN KURUTMA TESİSİ

KARAMAN KURUTMA TESİSİ Karaman Kurutma Tesisi Elektrik ve Otomasyon işleri yapılmış olup, test ve devreye alımı tamamlanmıştır...

LÜTFÜ YÜKSEL ÇELİK SİLO TESİSİ

LÜTFÜ YÜKSEL ÇELİK SİLO TESİSİ Lütfü Yüksel Çelik Silo Tesisi elektrik ve otomasyon işleri yapılmış olup, test ve devreye alımı t..

PANKO BİRLİK

PANKO BİRLİK Panko Birlik Çelik Silo Tesisi Elektrik ve Otomasyon işleri yapılmış olup, test ve devreye alımı tamamlanmıştır...

PATİ PAMUK ÇELİK SİLO TESİSİ

PATİ PAMUK ÇELİK SİLO TESİSİ Pati Pamuk Çelik Silo Tesisi elektrik ve otomasyon işleri yapılmış olup, test ve devreye alımı tamamlanmıştır...

PIRLANTA BAKLİYAT ÇELİK SİLO TESİSİ

PIRLANTA BAKLİYAT ÇELİK SİLO TESİSİ Pırlanta Bakliyat Çelik Silo Depolama tesisi elektrik ve otomasyon işleri yapılmış olup, test ve devreye alımı ta..

SOYYİĞİT GIDA A.Ş.

SOYYİĞİT GIDA A.Ş. Soyyiğit Gıda A.Ş. elektrik ve otomasyon işleri yapılmış olup, test ve devreye alımı tamamlanmıştır...

TMO BİSMİL AJANS AMİRLİĞİ

TMO BİSMİL AJANS AMİRLİĞİToprak Mahsulleri Ofisi Bismil Ajans Amirliği Çelik Silo Tesisi elektrik ve otomasyon işleri yapılmış olup, test ..

TMO ÇUMRA ÇELİK SİLO TESİSİ

TMO ÇUMRA ÇELİK SİLO TESİSİ Toprak Mahsulleri Ofisi Çumra Çelik Silo tesisi elektrik ve otomasyon işleri yapılmış olup, test ve devrey..

TMO MERSİN LİMAN SİLOSU

TMO MERSİN LİMAN SİLOSU Toprak Mahsulleri Ofisi Mersin Liman Silosu elektrik, otomasyon ve otomatik kompanzasyon işleri yapılmış olup, test ve d..

TMO TOPAKLI YARIMEKANİK DEPO

TMO TOPAKLI YARIMEKANİK DEPO Toprak Mahsulleri Ofisi Topaklı 10.000 Ton kapasiteli yarımekanik depo elektrik ve otomasyon işleri yapılmış olup, test ..

TMO YOZGAT ÇELİK SİLO TESİSİ

TMO YOZGAT ÇELİK SİLO TESİSİ Toprak Mahsulleri Ofisi Yozgat 40.000 Ton Çelik Silo Tesisi elektrik ve otomasyon işleri yapılmış olup, test ve d..

TMO UZUNKÖPRÜ DEPOLAMA TESİSİ

TMO UZUNKÖPRÜ DEPOLAMA TESİSİ Toprak Mahsulleri Ofisi Uzunköprü 10.000 ton kapasiteli çelik silo tesisi elektrik ve otomasyon işleri ..

YENİÇUBUK TARIM KREDİ KOOPERATİFİ

YENİÇUBUK TARIM KREDİ KOOPERATİFİ Yeniçubuk Tarım Kredi Kooperatifi Depolama Tesisi elektrik ve otomasyon işleri yapılmış olup, test ve devreye alı..

ANKARA GÜVERCİNLİK TRAFO TESİSİ

ANKARA GÜVERCİNLİK TRAFO TESİSİAnkara Güvercinlik Trafo tesisi yapım işi tamamlanmıştır...

KAYSERİ TALAS YÜRÜYÜŞ YOLU

KAYSERİ TALAS YÜRÜYÜŞ YOLU Kayseri Talas'ta bulunan yürüme yolu çevre aydınlatma işi yapılmış olup, devreye alınmıştır...

ADANA TİCARET BORSASI

ADANA TİCARET BORSASI Adana Ticaret Borsası Çelik Silo Tesisi'ne ait AG-KOMPANZASYON pano imalatı yapılmış olup, devreye alınmıştır..

ALDEMİRLER GIDA

ALDEMİRLER GIDA Aldemirler Gıda AG - Kompanzasyon pano imalatı yapılmış olup, devreye alımı tamamlanmıştır...

GÖKNUR GIDA

GÖKNUR GIDA Göknur Gıda AG - KOMPANZASYON pano imalatı yapılmış olup, test ve devreye alımı tamamlanmıştır...

HARMONİK FİLTRELİ KOMPANZASYON

HARMONİK FİLTRELİ KOMPANZASYONHarmonik Filtreli Kompanzasyon pano imalatı yapılmış olup, test ve devreye alımı tamamlanmıştır...

PEKTAŞ KABLO

PEKTAŞ KABLO Pektaş Kablo 1600 KVA AG - KOMPANZASYON pano imalatı yapılmış olup, devreye alımı tamamlanmıştır...

E-bülten Aboneliği

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için abone olun.